Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

| 0 yorum

2016 Yazı Wishlist

2016 Yazı Wishlist

Bu zamana kadar alışverişlerimi her zaman ne istediğimi bilerek yapmışımdır. Bu sayede dolabıma ekleyeceğim her şeyi özenle seçip, elde etmek istediğim stile daha kolay ulaşıyorum, bu yazımda da sizlerle 2016 yazından stil adına neler beklediğimi paylaşacağım.

Bu hayran kaldığım; mint yeşili, altın rengi, kırmızı ve inci detaylı küpeler, bir kokteyl ya da davet için tercih edilen sade bir elbise ile kullanıldıkları zaman kusursuz bir şıklık yaratacak gibi duruyor.

FullSizeRender (6)

Espadril bence yazın vazgeçilmezi bir parça, günlük yaşamın koşuşturmasına en iyi uyabilecek en iyi ayakkabı modeli diye düşünüyorum. Bu mavi beyaz espadriller, beni giy Alaçatı sokaklarında akşam gezintisine çıkalım diyorlar sanki.

FullSizeRender

Espadrillerin bu modelinde ise onları çarpıcı kılan üzerindeki kuş motifleri, bir marka yaz temasını bu kadar iyi işler…

FullSizeRender (3)

Bu ayakkabıların rengine bayıldım. Hele ki topuklardaki dore detaylar ona çok özel bir görünüm katmış. Evet, aslında klasik bir ayakkabı ama eğer doğru parçalarda ve doğru yerlerde kullanılırsa hiç de fena durmaz bence.

FullSizeRender (1)

Aslında gemici deseni ev tekstili ürünler dışında görmeye pek alışık değiliz. Desen bu terliklere o kadar yakışmış ki, tam da giyip marina da salına salına yürümelik 🙂

FullSizeRender (2)

Görseldeki pudra rengi rugan ayakkabıları kendi ayaklarımda hayal ediyorum, büyük ihtimal onları çan kesim, uçuş uçuş bir etekle tercih ederdim.

FullSizeRender (4)

Bilekten bağlamalı olan bu deri sandaletler bu yazın modasına yön verecek parçalardan olacak gibi. Hatta bu yüzden birçok marka tarafından takip edilecekmiş gibi görünüyor.

FullSizeRender (5)

 

Print Friendly, PDF & Email

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir