Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

| 0 yorum

Berrak’ın çantasında neler var?

Berrak’ın çantasında neler var?

Evet, işte beklenen an geldi. Komirra olarak yerimizde duramadık ve insanların çantalarına girmeye karar verdik!

İlk kurbanımızı da zevkli ve bi’tanecik arkadaşım avukat Berrak Haşioğlu olarak belirledik…

Tadaaam.. İşte hedefimiz bu. Açtık baktık neler var neler…

Berrak’ın küçük prens tutkusu, çantasına kadar girmeyi başarmış. Moleskine’in ürettiği “küçük prens” konulu ajandası her daim çantasında. Siz bilmiyorsunuz ama Küçük Prens’in hemen hemen yayımlandığı her dilden örneği ofisteki kitaplığında mevcut.

Ve soğuuuk kış günlerinde, hasta olup yataklara düşmesini engelleyen kulaklığı.

Tabi ki cep telefonu. Pardon! Cep telefonları… Ortadan kaybolma şansını sıfıra indiren bu durumu kabullenmiş durumda. Aman efendim şarjım bitti, yok efendim telefonu evde unuttum, vay efendim biriyle görüşüyordum gibi numaralarla kurtulma şansı hiç yok. 🙂 Birinden ulaşamazsak, diğeriyle elimizde!

İşte bu enteresan. Çantadan bir de küçük çanta çıktı. Onun içindense minik bir ecza deposu. Aslında bir aslan burcunun bü tür önlemlere hayatında yer verdiğine inanmak güç ama, yanında sürekli taşır işte. Bu durum bizim için süper oluyor mu? E oluyor haliyle.. Yara bandından alerji hapına, ağrı kesiciden mide ilacına kadar her şey bu küçük çantada.

Sadece bunlarla sınırlı değil; bakın çantada daha neler var…

Gördüğünüz gibi; parfüm, güneş gözlüğü, el kremi, kağıt mendil, kalem, birkaç makyaj malzemesi, kokoş usb  ve tabi ki cüzdan çantanın demirbaşları arasında. Ha bu arada, eminin ilk resimde arz-ı endam eden tablo kime ait diye merak ediyorsunuzdur… Berrak’ın annesi Semiş’e ait. Evet, biz de bayıldık 🙂

Print Friendly, PDF & Email

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir