Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

| 0 yorum

Bizim Evin Yeni Üyesi Samsung Elektrikli Süpürge

Bizim Evin Yeni Üyesi Samsung Elektrikli Süpürge

Bu zamana kadar siz takipçilerimle paylaştığım bir çok konu arasında, pratik önerilerde de bulunmayı ihmal etmedim. Bu öneriler işe yaradığında ve ben geri dönüş aldığımda çok mutlu oldum. Vee şimdi 🙂 Yine hazırsanız size işinizi kolaylaştıracak bir önerim daha olacak. Yeni Samsung VC5100 Elektrikli Süpürge. Siz makina dediğime bakmayın, baya salondaki, mutfaktaki, evin içindeki yeni bir yardımcı arkadaş. Ne yalan söyleyeyim, üç adet tatlı tazmanya canavarı ile benim en büyük gereksinimlerinden biri iyi bir elektrik süpürgesi. Asım’ ın simit yeme aşkı, Yade nin kurabiyeleri ikişerli yeme aşkı ile aynı ana denk geldiğinde yerlerin basılacak hali kalır mı sanıyorsunuz. Üstelik bizim yeni süpürge sayesinde çocuklar sorumluluk duygusu geliştirme konusunde level atlayıp oyuncak toplamadan ev süpürmeye geçtiler. Aman yanlış anlamayın çocukları çalıştırmıyorum tabiki, camları sildirtmiyorum mesela :)). Bu işin şakası tabiki. Ama Samsung elektrikli süpürgenin kullanımı o kadar kolay ve pratik ki, Uzaktan Kumanda Kolu var mesela, bu kol makinenin kolayca açılıp kapanmasını ve yerleşik kontrol düğmeleriyle en iyi emiş gücünün seçilmesini sağlıyor.

Infrared Teknolojili Uzaktan Kumandasıyla gücü arttırıp azaltabiliyorsun istersen de durdurabiliyorsun,benim gibi temizlik yaparken kontrolü elde tutmayı tercih edenler için süper bir avantaj. Benim sayabildiğim 7 adet özelliği olan Süpürgenin özelliklerini, aşağıda direkt olarak sizlerle paylaşıyorum;
Rahat ve kolay hareket, Antitangle Türbin Fan Teknolojisi, CycloneForce Teknolojisi ile Yüksek Emiş Gücü, doğru bir temizlik için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarlar, temizlemesi kolay olan yıkanabilir filtre, kolayca Toz boşaltma ve temizleme, infrared teknolojili uzaktan kumanda.

Yani artık o saçlar makinenizi tıkamayacak ve eviniz tertemiz olucak.

Umarım siz de beğenirsiniz.

Print Friendly, PDF & Email

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir