Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

| 0 yorum

Femilift – Vajinal Estetik

Femilift – Vajinal Estetik

 

Bir kadının feminen bir hayata ait olduğunu hissetmesi için, sahip olduğu bedeni tepeden tırnağa kadar sevmesi, benimsemesi ilk önceliklerden birisidir bence. Biz kadınlar, hayatın en doğal olgusu olan, kendimizle ilgili belirli konuları dile getirmekten hep çekinmişizdir. Hamilelik, doğum, menapoz ve hormonal kaynaklı sorunlar, kadınları etkileyen ve beraberinde genital yapıda deformasyonlar oluşturabilen etkiler yaratabiliyor. Her 3 kadından birinde mevcut olmasına rağmen toplumsal tabular sebebiyle çok fazla paylaşılamayan bu problemler maalesef hayatı direkt etkilemekte. Son zamanlarda katıldığımız eventlerin, etkinliklerin çoğunluğu çocuk, eğlence, aktivite gibi temalar içerip böylesine hassas bir konuya denk gelmeyeli olmuşu baya. Ama bu sefer sadece kadınlara özel olan yeni bir uygulama tanıdık. Bu uygulama, istemsiz idrar kaçırmada, kadın hastalıkları ile ilgili cerrahi müdahale gerektirmeyen çözümler arayanlarda, hastalık izlerini tedavi etmek isteyenlerde ve normal doğum yapanlarda kullanılabilecek, 3 seanslık, acısız ve travmasız bir uygulama. Deride protein birikimine yol açarak vajinada yenilenmeyi ve bölgede yani ciltte renk açmayı sağlıyor. Femilift hızlı bir yöntemle tedavi eden bir lazer teknolojisi Doğum sonrası süreçte, vajinal bölgedeki bozulan doku, pelvik taban direncini zayıflatabilir. Son teknoloji bir sistem olarak Femilift; vajinal dokuyu güçlendirip form kazandırarak tamamen iyileşme sağlar. Vajinal kuruluk, tekrarlayan enfeksiyonlar ve  idrar kaçırma, kadınların hem cinsel hem de sosyal hayatlarını sıkıntıya sokabilir. Femilift yöntemi ile yapılan genital estetik uygulamalar, sosyal hayatın kalitesini arttırmasının yanı sıra cinsel hayatı da sağlıklı hale getirir.

Bu uygulamanın ülkemizdeki önde gelen ismi olan Dr. Murat Emanetoğlu, tedavinin emziren anneler için bir sakıncası olmadığını belirtiyor ve sadece uygulamanın ardından 2-3 gün gibi ilişki yasağı dışında başka bir kısıtlama olmadığını ekliyor. Doktorumuz biz kadınlar için bir de HPV virüsüne değiniyor, Cinsel yolla, en sık geçen hastalıklardan birisi de cinsel bölge siğilleriymiş ve cinsel bölgede dağınık olarak bulunurlarmış. Küçük, cilt renginde, karnabahar şeklinde görülürlermiş. Cinsel bölge siğillerinin hem ilaçla hem de cerrahi olarak tedavisi olup ancak bu hastalık, HPV (Human Papilloma Virus) ile oluştuğu için bilindiği gibi rahim ağzı kanserine yol açabilir ve bu konuda dikkatli olunması gerekirmiş. Gebelik sırasında inaktif halde bekleyen enfeksiyon, tetiklenebilir ve aktif hale geçerek daha da kötüleşebilirmiş. Bu durumdan kaçınmak için ise doktorumuz en erken 9 ve 18 yaş arası kız çocuklar için HPV aşısını öneriyor.

#drmuratemanetoglu, #femilift, #femilifistanbul, #park15, #lazerestetik, #genitalestetik, #idrarkacirma, #kadindogum, #vajinalestetik

HPV---1

HPV---2
HPV---3

Print Friendly, PDF & Email

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir