Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

| 0 yorum

GÜZEL OLAN…PHANTOM TEDAVİSİ

GÜZEL OLAN…PHANTOM TEDAVİSİ

Yaza girerken tüm bayanlar gibi bende de bir telaş. Bu kış malum soğuk geçti ve cildim bundan oldukça etkilendi. Hal böyle olunca bana yine   Op. Dr. Semih Gök ‘ün yolları gözüktü. Semih bey’i bir çoklarınız tanır. İşini çok düzgün yapan, estetik ve güzellik kavramları çok üst düzeyde olan bir doktordur. Onun önerisi ile kış aylarında cildimde olan hasarları PHANTOM Tedavisi ile atlatmaya başladım.PHANTOM TEDAVİSİ 9 farklı tedavinin bir araya gelmesinden oluşan sentez.

Bu tedavi pek çok farklı ülkenin teknolojilerinin ve doktorlarının bilgi birikimlerinin harmanlanması ve filtrasyonu ile ortaya çıktı.

Dr. Semih Gök de edindikleri bilgileri kendi süzgecinden geçirerek tedaviye yenilikler eklemiş.

Bu işlem son derece nazik ve keyifli. Ağrısız ve tedavi sırasında tatlı bir rahatlık duygusu yaşatıyor. Yaklaşık 50 dakika sürüyor.

Tedavinin bitiminde pırıltılı, sıkı ve tazelenmiş olarak ayrılıyorsunuz. Minimum 5 seans uygulanıyor. Seans sayısı arttıkça başarısı katlanarak büyüyor. Yaz kış yapılabiliyor olması bir avantaj.

Özellikle güneşin zararlı ışınlarının yarattığı yıpranmaları toparlamak için çok etkili.Yıl içerisinde düzenli ritmlerde hayatınızda olması gereken bir tedavi.Yüzümüzün özellikle dış faktörlere karşı yaşadığı kırılganlıklar için çok başarılı bir çözüm sunuyor:

P4270312

Alışmış klasik cilt bakım tedavilerinin çok önüne geçen bir cilt bakım tedavisi ile başlıyor. Lazer Karbon peeling ile cildin temizlenmesi, gözeneklerin açılması, homojenleşmesi ve soluk alması sağlanıyor.
Lazer etkisi ile antibakteriyel tedavi yapılıyor. Varolan aknelerin inaktif hale geçerek sönmesi ve yenilerinin oluşması engelleniyor.Antibiotik tedavisinden daha hızlı cevap veriyor.
Lazer tedavisi ile lekelerin homojen hale gelerek ve cildi aydınlanıyor.

P4270317

Lazer tedavisinin bir diğer özelliği ise yüzdeki kılcallardan kaynaklanan kırmızı lekelerin kızarıklıklar azaltılıyor. Böylece daha canlı bir görünüm elde ediliyor.
Lazertonik etkisi ile ısıtılan kollajen ve elastin liflerinde canlanma ve sıkılaşma uyarılıyor.
Kimyasal peeling eklenerek cildin hem üst katmanı tazeleniyor. Cildin yenileme hızı arttırılıyor ve nemlenme potansiyeli destekleniyor.
Özel nano teknolojiler içeren nem ve bakım maskeleri uygulanıyor.
Cilt sıkılığını arttıran , ödemleri azaltan, kollajen ve elastini sıkılaştıran 4 farklı ışıktan oluşan LED TERAPİSİ yapılıyor.
Maskelerdeki ürünlerin cilde girmesine destek olan özel bir akım uygulanarak sonuç başarısı arttırılıyor.
Semih bey, ”Tedaviyi yaşayan herkese bağımlılık yapabilir” uyarısında bulunmak istiyor.
Kadın olarak, güzel ve mutluluk veren tedavilerin peşinde koşuyoruz. Faydalı birikimleri elde etmek ve bizlere sunmak için tüm gücümüzle çalışan başta doktorum Semih Gök olmak üzere  tüm doktorlara teşekkür ederiz:)

#ruhumunsemihgökü

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

P4270318

Print Friendly, PDF & Email

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir