Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

| 0 yorum

İlham Veren 8 Giysi Dolabı Önerisi

İlham Veren 8 Giysi Dolabı Önerisi

Eğer siz de küçükken her zaman büyük, güzel ve düzenli bir dolap hayali kuran kızlardansanız, aşağıda paylaşmış olduğum dolaplara eminim siz de benim gibi hayran kalacaksınız. Sizler için kendi odanızı da yeniden düzenlemek adına para biriktirmeniz için motivasyon verecek; ünlüler, tasarımcılar ve bloggerlar tarafından sahip olunan 8 oda seçtim.

Bembeyaz:

Kıyafetlerinizi dolabınıza düzgünce yerleştirin ve geri kalan her yeri bembeyaz bırakın. Tasarımcı, Kari Player Home’ un Kari Player’ ı odasını, tüylü halı, Morocco tarzı puf gibi sıcak aksesuarlarla tamamlamış.

1

Simsiyah:

Eğer siyah sizin renginiz, süslü olmak ise tarzınız ise bu dolap tam da sizin için dizayn edilmiş olabilir. Her ne kadar siyahın karartıcı bir renk olduğu düşünülse de, spot ışıkları kullanarak ayakkabılarınızı ve aksesuarlarınızı öne çıkarabilirsiniz.

2

İçe Gömülü:

İsviçre’de küçük bir dairede bulunan bu mükemmel dolap, blogger Frida Ramstedt’ a ait. Giyinme odası olmayan birçok evde kullanılması gereken dolaplardan bence.

3

Yatak başı:

 Norveçli blogger, Siw Haveland a ait olan bu giysi dolabı, artık kıyafet koymaya yeri kalmayanlar için renkli bir alternatif. Ayakkabılarınızı koymak için de kitaplıkları kullanabilirsiniz.

4

Ayrı oda:

Moda blogger’ı olan Song of Style diye tanıdığımız Aimee ait olan bu oda tamamıyla Ikea ürünleriyle dekore edilmiş.

5

Çalışma Odası- Dolap:

Pink Penoies’ in Rachel’ ı giyinme odasındaki pencerenin önüne bu çalışma masasını eklemiş, çok da güzel olmuş. Birde odayı leopar halısıyla tamamladığını görünce, insan kıskanmadan edemiyor

6

Renk Ayırımı:

 The Cherry Blossom Girl’ den, giysilerin renklerine göre ayrıldığı bu oda, duvarına dayandırılmış varaklı ayna ile beraber göz kamaştırıyor.

7

Adacık:

Ortasında adacık kullanılmış olan bu giyinme odası, hem anne hem de moda blogger’ ı olan Cara Loren’ a ait.  Kullanılmış olan ışık ve odadaki karanlık figürlerin bu ışıkla aydınlanması, perdeler, gerçekten de göz kamaştırıyor.

8

Print Friendly, PDF & Email

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir