Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

| 0 yorum

İyi Görünmek İçin Size Bir Kaç Tavsiye

İyi Görünmek İçin Size Bir Kaç Tavsiye

Bizim için maalesef bir giysiyi beğenip, ona sahip olmamız yeterli değil. O reyonda görüp aşık olup aldığımız elbiseyi dolaba koyup kapağını kapattıktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor bence. Birçoğumuz sabahları hazırlanırken daha çok vücudumuzu en iyi şekilde gösteren kıyafetlerimize yöneliriz. Günlük hayatlarına kadar takip ettiğimiz, tarzlarına bayıldığımız ünlüler de stillerini konuştururken sahip oldukları vücuda göre giyinirler. He bugün başka mı görünmek istedik? O zaman bizde vurgulamak istediğimiz bölgeye küçük numaralarla gizli destekler yaparız. Aslında bu proporsiyon anlayışnıı benimsemek o kadar da zor değil.

Birçok ünlünün de uyguladığı bu küçük hileler, bizim dolapları bir iki ay daha götürür bence;

Crop-top’ u maxi bir etek ile tamamlayın;

Bir kere bacaklarımızı uzun göstermenin en kolay yolu uzun eteklerdir. Ama asıl hareket bu eteği kısa bir üst ile arada boşluk bırakarak tamamlamak görünüşü oldukça düzgünleştirir. Eğer stilinizi bu tarz eteklerin üstüne uzun parçalar giyerek tamamlarsanız, uzun göstermek istediğiniz bacaklarınızı tam tersine kısaltır.

11

“A” kesim elbiselere yatırım yapın;

Bu kesimdeki elbiseleri üzerinize geçirdiğiniz anda vücudunuzun en dar bölümü olan belinizi vurgulamış olursunuz. Hem şık hem de rahat olmanın en kolay yollarından biri “A” kesim elbiseler olabilir.

22

33

Yüksek kemer takın;

Kemeri belinizin üst kısmına takmak boyunuzu uzun gösterir. Eğer böyle yüksel bel bir kemer takıyorsanız, onu ne kadar yükseltirseniz boyunuz o kadar uzun görünür.

44

55

Dekoltenizi vücudunuzun üst kısmının yarısına kadar açın;

Eğer sevmediğiniz bölgenizden dikkatleri dağıtmak istiyorsanız, bunu yapmanın en kolay yolu üst kısmı ve yüzünüzü ön plana çıkarmak olacaktır ve bununla beraber dikkatler buraya çekilecektir.

66

77

Belinize birşeyler dolayın;

Eğer hiç elbise havasında değilseniz ama yine de ince belinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız, çevresini bir kemerle, gömlekle ya da herhangi uyumlu bir parça ile sarın.

88

99

Print Friendly, PDF & Email

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir