Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

| 0 yorum

Tefal Titanium Serisi

Tefal Titanium Serisi

Blogger Anneler “Doğal Olarak Sağlıklı” Bir Yaşam İçin Tefal Titanium Serisini MSA’da Deneyimledi

Sağlığımıza bizim kadar önem veren yeni Tefal, Titanium Serisi deneyimini yaşatmak için blogger annelerle Mutfak Sanatları Akademisi’nde bir araya geldi. Şef Arda Türkmen’in lezzetli tariflerini, sağlıklı ve dayanıklı Titanium tavalarda pişiren anneler, Tefal’in geliştirdiği Titanium teknolojisi hakkında da bilgi sahibi oldular.

60 yıldır evinizin en yenilikçi yardımcısı Tefal, sağlıklı ve güçlü yapısıyla dikkat çeken, granit kaplamaya göre 3 kata kadar daha dayanıklı olduğu test edilmiş ve kanıtlanmış Titanium Serisi ile keyifli sofraların başkahramanı olmaya aday. Üstelik sağlığınıza sizin kadar önem veren yeni Tefal Titanium Serisi ile doğada bulunan ve tıpta dahi kullanılan titanyum materyali sayesinde yemekler lezzetli olduğu kadar sağlıklı

Güçlü ve aşınmaya karşı dayanıklı yapısı, yüksek yapışmazlık özelliği ile ön plana çıkan Tefal Titanium Serisi kaplama uzmanlığını en üst seviyeye çıkarıyor. Bu seriye ait Titanium Force ile 4 yıl, Titanium Pro ile 8 yıl, Titanium Excellence ile ise tam tamına 12 yıl boyunca yapışmaz kaplama dayanıklılığı sunuluyor. Üstün yapışmazlık özelliği sayesinde son derece kolay temizlenen Titanium Serisi, ideal pişirme sıcaklığı göstergesi Thermo-spot sayesinde, yemekleri tam kıvamında pişiriyor. Bu özel serinin şık tasarımı ile pişirdiğiniz lezzetli yemekleri kolay servis edebilir, yemek yapma keyfinizi arttırabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tefalshop.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Print Friendly, PDF & Email

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir