Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

| 0 yorum

TEK DERSTE SIHIRBAZ OLUN !

TEK DERSTE SIHIRBAZ OLUN !
Önümüzde ki sene Mira’nın doğum günü için nasıl bir süpriz hazırlayabilirim diye şimdiden düşünürken aklıma Doruk Ülgen geldi. Bir çoklarınız onu Tv den tanıyorsunuz kendisi Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından daha önce David Copperfield, Criss Angel gibi dünyaca ünlü isimlere verilmiş, sihir dünyasının Oscar’ı olan Merlin Ödülü’ne 2011 yılında layık görülmüş uluslararası ödüllü biri.
Doruk ile konuştuğumuzda bana çok güzel haberler verdi öncelikle sihirci.com dan bahsetti.
Sihirci.com  Türkiye de sihir – sihirbazlık sanatı üzerine hizmet veren en kapsamli sihirbazlik platformu / mağazasıymış.  Sihir hakkında ihtiyacımız olabilecek herşeyi Sihirci.com dan sağlıyabiliyoruz. İkinci güzel  haber ise  meğer sihirbazlık kurslarına başlıyormuş.
      Bu kurslarda öğreneceğimiz gösterileri rahatlıkla sergileyebilecek ve de çevremizdekileri hayrete düşürüp eğlenceli vakitler geçirebilecekmişiz. Halihazırda yanımızda ya da her evde bulabileceğimiz malzemelerle insanları şaşırtabilecekmişiz:) ”Ben yapamam, beceremem ” sakın demeyin diyor Doruk, kesinlikle kolayca yapabileceğimiz gösteriler olacakmış ama bir o kadar da etkileyici. Iskambil kağıtlarıyla, paralarla, iplerle, peçetelerle, kamışlarla ve benzeri kolay bulunabilir malzemelerle birbirinden ilginç gösteriler sergileyebilecekmişiz bu gösterilerin sonunda. Sihirbazlık sanatının esrarengiz kapılarını aralarken aynı zamanda sihirbazlık sanatının tarihi, püf noktaları, sunum teknikleri gibi bilgileri de alacağımız bu kurslar cidden kaçmaz.
   Ayrintili bilgi icin bize 0212 356 0 900 ve 0553 398 33 33 nolu numaraları arayabilir ya da sihirci@sihirci.com adresine email gonderebilirsiniz.
 – Kurs ücreti normalde 250 TL imiş  fakat güzel haber : www.sihirci.com üzerinden 50 lira üzeri sipariş verirseniz ve sipariş kısmına komirranın ismini eklerseniz bu kurslara 100 liraya katılma imkanı sunuyor Doruk. Evet evet Doruk yaptı bize bir güzellik:)))
Hatta bununlada kalmıyor :
Facebook : Tık Tık
Facebook: Tık Tık
Yukarıda bulunan sayfaları beğenen ve çekilişi instagram, facebook ve twitterdan duyuran bir kişiyi de ücretsiz bir kursunu hediye ediyor Doruk.
Böyle heyecanlı bir tecrübeyi siz yaşamak ya da çocuğunuza yaşatmak isterseniz şartları gerçekleştirip altta mailinizi bırakmanız yeterli.
Şimdiden iyi şanslar.

Print Friendly, PDF & Email

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir